0 554 891 15 75 as_reklam42@hotmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

AS REKLAM ; Konya da Harf imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


İmalatımız;


Alüminyum Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Dekota Harf, Köpük Kutu Harf, Prinç Kutu Harf, Krom Kutu Harf, Fileli Kutu Harf, Gold Krom Kutu Harf, Paslanmaz Kutu Harf, Fileli Kutu Harf, Çift Yönlü Işıklı Kutu Harf, Fileli Sandviç Kutu Harf, Lüks Kutu Harf, Deluxe Kutu Harf, RL Kutu Harf, Sandviç Kutu Harf, Gravürlü Krom Kutu Harf, Şişme Pleksi Harf, Köpük Harfler, Angel Kutu Harflerden oluşmaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.HEMEN ARA